Головна / Без категорії / Чому варто Вибирати трекінгові шкарпетки?
20 Листопада 2019

Чому варто Вибирати трекінгові шкарпетки?

Основне призначення трекінгових шкарпеток «Львівська шкарпеткова кооператива» – забезпечення ефективного виведення, випаровування вологи (поту) і підтримка температурного балансу для комфорту. Їхньою особливістю є застосування технологій, спрямованих на регуляцію температури поверхні стопи, а також зменшення тертя і тиску на її структурні елементи.

РЕГУЛЯЦІЯ ТЕМПЕРАТУРИ ПОВЕРХНІ СТОПИ

Система каналів для швидкого випаровування вологи має капілярні властивості, вбирає вологу, що виділяється тілом, і переносить її на зовнішню поверхню. Така текстура шкарпеток забезпечує терморегуляцію і сухість ноги, комфорт при високих фізичних навантаженнях.

Канали повітряної циркуляції зовнішнього, поперечного склепінь стопи і навколо гомілки стабілізують кісточку і оптимально підтримують ногу. В області зводу стопи діє насосний принцип: при кожному кроці вологе повітря виштовхується з взуття, а свіже – проникає всередину. Безперервна повітряна циркуляція знижує температуру і виводить зайву вологу, зберігаючи природну сухість і вентиляцію. Перенесення тепла з неоднорідної пористої структури здійснюється завдяки теплопровідності волокон і повітря, що знаходиться у замкнутих порах. Канали виконують захисну функцію підйому ноги, оберігають від утворення подряпин і мозолів.

ЗАХИСТ СТОПИ ВІД МЕХАНІЧНИХ УШКОДЖЕНЬ

Анатомічно сформована махрова підошва захищає і підтримує області високої напруги. Нижня частина (опорна поверхня) відчутно щільніша за верхню, чим створює додаткову амортизацію під час ходьби, а також поглинає дію дрібних смітинок, які потрапили під стопу. Ба більше, опорна поверхня здійснює легкий масажний вплив на підошву стопи і не викликає подразнення шкіри. У холодну пору вона зберігає тепло, а в теплу – створює прохолоду, вбираючи вологу. Саме внутрішня махра шкарпетки покращує капілярний ефект, вона термопластична і здатна «запам’ятовувати» форму при нагріванні стопи ноги.

Махрові мисок та п’ята з нейлонової нитки поглинають тертя, ефективно зменшують ризик утворення здуття. Плоский шов миска не допускає натирання пальців. Навантажені зони цих елементів шкарпетки міцні і тривалий час не зношуються, при цьому створюючи своєрідний «контактний корсет» за рахунок використання нейлонової нитки.

АДАПТАЦІЯ ШКАРПЕТКИ ДО ГЕОМЕТРІЇ СТОПИ

Фіксатор на сліді шкарпетки – це зона підтримки стопи. Поперечний еластичний бандаж забезпечує облягання, попереджує появу зморшок на шкарпетці, «збирання» при ходьбі і таким чином запобігає натиранню і утворенню мозолів. Саморегульована манжета з термовластивостями адаптується до геометрії ноги, не спадає і не перетягує її. Поперечна система каналів вентиляції в манжеті забезпечує свіжим повітрям ті зони підошви стопи, які щільно прилягають до взуття.

Вентиляція пальців складається з тонких каналів повітряної циркуляції і розташована на поперечному зводі стопи, сконструйована для мінімального тепловідведення і недопущення замерзання пальців від нестачі тепла.

Схема, яка візуально відображає особливості шкарпеток ТМ “Ярунь”

Інші статті блогу

23 Квітня 2021
Корпоративні замовлення: Ми відкриті до співпраці
Основна інформація Вартість послуги становить 500 грн за створення взірця. Термін його вив’язування становить до 5...
31 Липня 2020
Правильний догляд за трекінговими шкарпетками
Після того, як Ви наважитесь купити Шкарпетки “Львівська шкаперткова кооператива” Вам необхідно знати, як правильно за...